Dle německých lékařů je Julija Tymošenková nemocná

Vězněná Julija Tymošenková je nemocná a potřebuje nemocniční léčbu. Prohlásili to němečtí lékaři, kteří bývalou ukrajinskou premiérku v polovině února vyšetřovali a nyní přijeli se svými závěry seznámit své ukrajinské kolegy do Kyjeva.

Vězněná Julija Tymošenková je nemocná a potřebuje nemocniční léčbu. Prohlásili to němečtí lékaři, kteří bývalou ukrajinskou premiérku v polovině února vyšetřovali a nyní přijeli se svými závěry seznámit své ukrajinské kolegy do Kyjeva. Ukrajinští i němečtí lékaři se podle agentury Unian shodli v diagnóze, ale nezveřejnili ji.

Tymošenková, odsouzená na sedm let za překročení pravomocí, si dlouhodobě stěžuje na silné bolesti páteře. Protože však pomoc ukrajinských lékařů odmítá, vyšetřila ji před třemi týdny pětičlenná skupina kanadských a německých lékařů.S výsledky kontroly dnes na Ukrajinu přijeli seznámit místní úřady němečtí lékaři Karl Max Einhäupl a Norbert Haas.

Jak uvádí portál Českénoviny.cz, němečtí lékaři stanovili diagnózu na základě tří hlavních vyšetření. Tymošenková podstoupila kompletní vyšetření na tomografu, rentgenologickou kontrolu a vyšetření magnetickou rezonancí.

Více čtěte na http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/podle-nemeckych-lekaru-je-tymosenkova-nemocna/765158.
7. 3. 2012  Ceskenoviny.czautor  ČTK

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace