Debata s ministrem zahraničních věcí ČR ... 18.3. od 18hod

Lubomír Zaorálek promluví na téma „Zhodnocení české zahraniční politiky za rok 2014“ a následovat bude moderovaná diskuze. Jedná se tak o vůbec první besedu s panem ministrem na půdě VŠE!

kdy: středa 18. března od 18:00 do 19:30
kde: VŠE Žižkov, RB 101
-----------
Junior Diplomat Initiative (JDI) vás ve spolupráci s FMV VŠE v Praze zve na debatu s ministrem zahraničních věcí ČR. Pan Lubomír Zaorálek promluví na téma „Zhodnocení české zahraniční politiky za rok 2014“ a následovat bude moderovaná diskuze. Jedná se tak o vůbec první besedu s panem ministrem na půdě VŠE!

Využijte jedinečnou příležitost debatovat s šéfem české diplomacie a nahlédněte tak do zákulisí tvorby zahraniční politiky. Na řadu přijdou témata jako vztah ČR k EU, zvyšující se význam ekonomické diplomacie, angažovanost ČR vůči bezpečnostním hrozbám roku 2014 či úspěšnost ČR na multilaterální úrovni a mnohá další. V neposlední řadě bude vyhrazen dostatečný prostor klást vaše dotazy týkající se nejen úspěchů a neúspěchů české zahraniční politiky uplynulého roku, ale i výhledu do budoucna.

Tato akce je veřejně přístupná, a tedy není nutné se registrovat. Z organizačních důvodů vás však prosíme, abyste se dostavili alespoň 15 minut před začátkem.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás!

Více informací: www.jdi-vse.cz

Více na https://www.facebook.com/events/1619692964918237/

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace