Lahůdky ukrajinské kuchyně... Restaurace U Kolji ... Litomyšl

Ukrajinské speciality připravuje zkušený český a ukrajinský kuchař. Na své si přijdou především milovníci různých druhů masa a dobrého pití.

Restaurace U Kolji byla slavnostně otevřena 18.září 2005.

Ukrajinské speciality připravuje zkušený český a ukrajinský kuchař. Na své si přijdou především milovníci různých druhů masa a dobrého pití. Pokrmy zásadně připravujeme z čerstvých surovin.

Vinný lístek nabízí především skvělé značky Kovacs a Znovín. Vína se výborně hodí k nabízeným pokrmům, ale vychutnáte si je i samotná. Samozřejmostí je vodka Zlatogor, Smirnof, Absolut, Finlandia.

Chcete-li oživit Vaše obchodní jednání, večer s přáteli nebo rodinnou oslavu něčím neobvyklým, jste na správném místě. Nabízíme Vám také bezplatný přístup na internet přes bezdrátovou síť Wi-Fi.

Vstup je bezbariérový. Restaurace je plně klimatizovaná.

 K dispozici vám je také klidný salonek, který je nekuřácký a v době obědů se nekouří ani v restauraci.

V letních měsících si příjemně odpočinete na zastíněné terase s grilem. Pro lepší představu doporučujeme navštívit fotogalerii.

T & T - trade, s.r.o.
Mařákova 365
570 01 Litomyšl

Identifikační údaje: IČ 25276476, Zapsáno v obchodním rejstříku vedeného Krajským soudem v Hradci Králové oddíl C, vložka 11951

Odpovědný vedoucí: Martin Fišer

Mobil: +420 739 450 201     

Pevná linka:+420 461 618 196

E-mail: ukolji@ukolji.cz

Zdroj: http://ukolji.cz/predstaveni-ukrajinske-restaurace-ukolji.php

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace