Aktuality

FC Barcelona - Šachtar Doněck 5:1 (2:0)

Běžela teprve třináctá minuta a horníci z Donbasu si proti nejlepšímu týmu světa vypracovali tři jasné šance!

Jak se uvádí v článku Barcelona rozstřílela Hübschmanův Šachtar, jen fotbalový mirákl by ještě mohl českého fotbalistu Tomáše Hübschmana posunout do semifinále Ligy mistrů. Barcelona rozprášila v úvodním čtvrtfinále jeho Šachtar Doněck 5:1. Ukrajinský velkoklub přezdívaný jako „krtci" by tak musel v domácí odvetě k postupu nastřílet Messiho partě minimálně čtyři branky.

Po prvních minutách hry na Nou Campu vám zkrátka muselo připadat, že svět je naruby. Běžela totiž teprve třináctá minuta a horníci z Donbasu si proti nejlepšímu týmu světa vypracovali tři jasné šance!

Jenže spoluhráč Tomáše Hübschmana Luis Adriano ve dvou nadějných šancích trestuhodně selhal. Příští týden oslaví brazilský forvard 24. narozeniny, ale okénka v obraně „blaugranas" v dárek v podobě branky neproměnil, nad čímž si musí drbat hlavu ještě nyní.