Práce

Інформація зберігається протягом 1 тижня. За зміст та правильність надрукованих оголошень редакція відповідальності не несе. Příspěvky jsou uchovávány po dobu 1 týdne. Redakce nezodpovídá za obsah inzerce a reklamy. Redakce upozorňuje, že některé příspěvky mohou být zavádějící či nepravdivé.

  Napište příspěvek

odpovídáte na #24560 Jiří Tenčík

Slouží pouze pro odpověď, nebude nikde zobrazen.

  • Sháníme řidiče autobusu Setra karicka ewc před 2 dny   odpovědět

    Dobrý den přeji Sháníme řidiče autobusu. VIP platove podminky Prace vozeni lidi do prac. 725387995

  • MF reklama Praha s.r.o. před 3 dny   odpovědět

    Společnost MF reklama, která zajišťuje nekomerční výlep plakátů v oblasti Prahy, hledá schopného a zodpovědného lepiče plakátů. Jedná se o dlouhodobou brigádu. Práce je flexibilní, pouze 2 dny v týdnu, výlep plakátů probíhá po Praze. Hlavní náplní práce je objíždění zadané trasy, výlep plakátů a údržba ploch. Nutnost mít auto a dorozumět se česky. Vhodné pro muže i ženy. Více na info@mfreklama.cz

  • Hotel Romance Karlovy Vary před 4 dny   odpovědět

    Noční recepční v případě zájmu zasílejte životopis na job@hotelromance.cz

    Informace o pracovním místě

    Do 4* hotelu v lázeňském centru Karlových Varů (naproti Vřídlu a Zámeckým lázním) přijmeme zaměstnance na pozici noční recepční.

    Náplň práce

    • Řešení požadavků a přání hostů • Zajištění běžného chodu recepce • Péče o mezinárodní klientelu od příjezdu po odjezd hosta • Prodej doplňkových služeb • Nenáročné administrativní práce na recepci • E-mailová a telefonická komunikace (částečně v cizích jazycích) • Přijímání plateb za ubytování a další služby, odpovědnost za přijaté platby • Výpomoc při prostírání snídaní

    Co od Vás požadujeme

    • Vstřícný přístup k zákazníkům, úsměv a dobré komunikační schopnosti • Znalost anglického jazyka, výhodou je znalost německého, ruského jazyka (na komunikativní úrovni). • Praxe na obdobné pozici vítána, ale není podmínkou, schopné pracovníky bez zkušeností zaškolíme • Samostatnost, spolehlivost, čistý trestní rejstřík • Min. věk 18 let. • Pracovní doba o víkendu 20:00 – 8:00, ve všední dny 19:00 – 7:00. V případě zájmu možnost pouze víkendy, určité dny v týdnu.

    Co Vám nabízíme

    • Směny dle domluvy a možností uchazeče • Odměnu od 1.200–1.800 Kč za směnu dle jazykových znalostí a předchozích zkušeností uchazeče + výkonnostní bonusy • Práce na hlavní prac.poměr, nebo dle preferencí uchazeče brigádně na DPP, DPČ či jako zkrácený úvazek • Fyzicky nenáročná práce v klidném, příjemném prostředí • Velmi vhodné při studiu – část pracovní doby lze využít pro vlastní potřebu – studium, čtení, osobní vzdělávání apod. • Po zaučení v případě zájmu možnost práce i na denních směnách (10:00 – 19:00) • Práce je vhodná také pro studenty i absolventy SŠ/VŠ, aktivní seniory v dobré fyzické kondici nebo jako druhý prac.poměr Nástup ihned nebo dle domluvy

  • Lesja před 6 dny   odpovědět

    Dobrý den. Scháním práce v pracovní agentuře jako personalistka. Mám zkušenosti v oboru. +420776134370

  • Romana Kohoutová před 6 dny   odpovědět

    Dobrý den, na práce v domě blízko metra Ládví, hledáme 1 nebo 2 muže – na štukovaní, výmalbu, natření topení, položení linolea, další práce dle domluvy, velká zakázka, dům má tři patra. Sazba 300,– Kč za hodinu (2 lidé, sám za 220,–) 606 470 O51

  • Iveta před 6 dny   odpovědět

    Dobrý den, hledáme strojníky na bagry pásové i kolové, nástup možný hned, lokalita Ústí nad Labem. OSVČ, HPP

  • Олена Дмитрук před 7 dny   odpovědět

    Працюйте в Празі! Потрібні працівники на мотель! Шукаєте роботу в мальовничій Празі?

    Ми пропонуємо чудову можливість приєднатися до нашої команди та стати частиною персоналу мотелю!

    Що ми пропонуємо:

    Робота в динамічному та дружньому колективі Гнучкий графік роботи (можливість підробітку) Зручні зміни, які можна підлаштувати під ваш розклад Конкурентну заробітну плату Можливість кар'єрного росту Якщо ви:

    Відповідальні та працьовиті Маєте гарні комунікативні навички Готові до фізичної роботи Вмієте працювати в команді Тоді ми чекаємо на вас!

    Зателефонуйте нам за номером +420778579204

    Не пропустіть свій шанс стати частиною нашої команди!

    Ми з нетерпінням чекаємо вашого дзвінка!

Unian