Febiofest: Marija ... 25.,29.,30.3. v Cinestar Anděl

20.3.2017 Ukrajinka Marija pracuje v Německu jako uklízečka...

Jednou by chtěla vlastnit kadeřnický salon, ale po ztrátě zaměstnání se její sen zdá nedosažitelný. I přesto se jej odmítá vzdát a pro úspěch v cizí zemi je odhodlaná udělat cokoliv. Suverénní celovečerní debut Michaela Kocha upoutal pozornost filmové kritiky a mezinárodních festivalů i díky výkonu Margarity Breitkreizové v titulní roli.

Režie: Michael Koch
Hrají: Margarita Breitkreiz, Georg Friedrich, Olga Dinnikova, Sahin Eryilmaz

Promítání
25.03.2017 / 11:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize     
29.03.2017 / 22:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize     
30.03.2017 / 19:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #12, Česká televize     

24. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha, který přináší v širokém záběru to nejlepší a nejnovější z celého světa, kvalitní projekce a slavné hosty. Přitahuje každý rok početnější publikum všech věkových kategorií a vzbuzuje zájem domácí kritiky a tisku, stejně jako místních distributorů.

Febiofest, situovaný do multiplexu Cinestar Anděl na pražském Smíchově, garantuje ve všech 12 kinosálech výjimečnou technickou kvalitu promítání pro všechny formáty, stejně jako dokonalé pohodlí pro festivalové diváky. Navíc nabízí bohatý doprovodný program.

Více na http://www.febiofest.cz/cs/filmy/marija-604

 

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace