Vítězové ... 21.11. ve 12hod v Městské knihovně v Praze

- projekt zpravodajské relace TSN na kanálu 1+1 a časopisu VIVA! Vítězové

- Oslava Dne důstojnosti a svobody

- prezentace sociálního multimediálního projektu zpravodajské relace TSN na kanálu 1+1 a časopisu VIVA! Vítězové

Pořádá Embassy of Ukraine in the Czech Republic

- v Malém sále Ústřední knihovny Městské knihovny v Praze (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1)

Projekt seznamuje s příběhy veteránů Antiteroristické operace na východě Ukrajiny, kteří v bojích přišli o část končetin, avšak neztratili chuť do života. I přes těžká zranění začali nový život, sportují, žení se a vychovávají děti, cestují nebo podnikají, někteří se vrátili do služby v armádě. Všichni se s optimismem dívají do budoucna, jsou inspirací pro ostatní lidi.

Projekt Vítězové v Praze představí vedoucí pořadu TSN na kanálu 1+1 Solomija Vitvická a také j...eho přímí účastníci – Vadym Svyrydenko, Vadym Dovhoruk a Serhij Chrapko. Na akci zazpívá Svitlana Tarabarova. Projekt se skládá z fotografií známého ukrajinského fotografa Oleksandra Morderera a umělecké ředitelky Teťjany Rublové, backstage video prezentace a série příběhů zaznamenaných Solomií Vitvickou.

Velvyslanectví Ukrajiny v České republice projekt Vítězové v Praze představí za podpory občanského sdružení Ruta.

Vítězové původně odstartovali jako fotografická výstava, tento záměr ale rychle přerostl ve velký multimediální projekt, který byl již prezentován nejen v řadě měst Ukrajiny, ale také ve světě.

Volný vstup.


 21 листопада о 12:00, в Празі, у Малому залі Центральної міської бібліотеки (Mariánské náměstí 98/1, Praha 1) відбудеться презентація соціального мультимедійного проекту новин ТСН на каналі 1+1 та журналу VIVA! «Переможці», що розповідає історії ветеранів АТО, які втратили частини тіла під час бойових дій на Сході, але не втратили сили духу. Вони почали нове життя, займаються спортом, одружуються, народжують дітей, подорожують, дехто займається бізнесом, дехто повернувся на військову службу, але всі з оптимізмом дивляться в майбутнє, надихаючи інших людей.

“Переможців” в Празі представить куратор, ведуча ТСН на 1+1 - Соломія Вітвіцька, а також особисто учасники проекту – Вадим Свириденко, Вадим Довгорук та Сергій Храпко. На події співатиме Світлана Тарабарова. Проект складається із фотосвітлин відомого українського фотографа Олександра Мордерера та арт-директора Тетяни Рубльової, відеобекстейджу, серії сюжетів Соломії Вітвіцької.

Посольство України в Чеській Республіці презентує проект в Празі за підтримки Громадського об’єднання „РУТА”.

Проект починався як фотовиставка, але задум швидко перетворився на великий мультимедійний проект, і його вже представили в багатьох містах України та світу.

Вхід вільний.

Více na https://www.facebook.com/events/128667574569088/

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace