Svatební výzva ❤️ ... 25.10. 2017 v Brně

- česká svatba v ukrajinském stylu

SVATEBNÍ VÝZVA ❤️
Hledám českou dvojici, která touží po netradiční svatbě a byla by ochotna se vzít již 25. října 2017 v Brně.
Nabízím Vám jedinečnou příležitos...t, kterou nenajdete v žádném katalogu svatební agentury a zcela jistě ji využijete jako první český pár. Zažijte na vlastní kůži českou svatbu v ukrajinském stylu! Co všechno Vám nabízím?

Termín svatby ve Dnech ukrajinské kultury v Brně, svatební oznámení v obou jazycích, 44 svatebních hostů přímo z Ukrajiny, překladatele, svatební dary, ukrajinskou kuchyni, svatební dort, tradiční oděv, výzdobu svatebního vozu (ukrajinský autobus), fotografa i svatební fotoalbum a reportáž v regionální ukrajinské televizi. A jako bonus svatební cestu nejen do Jihlavy!

Letošní držitelka ocenění "Architekt roku" Kateřina Šedá do svých projektů zapojuje místní komunity - Líšeň, Bedřichovice, brněnský "Bronx" a nejnověji obyvatele ukrajinského města Slavutyč.

Autorka přiměla obyvatele města, které vzniklo v rámci evakuace lidí postižených havárií jaderného reaktoru v Černobylu, aby 3. 6. 2017 vytvořili největší skupinovou žádost o vízum do České republiky, a tím se zapsali do Guinessovy knihy rekordů. Při oslavách dne města byl z každé stovky ...žadatelů vylosovaný jeden člověk, který se svým partnerem získal oficiální pozvání na kulturní akci v České republice. Čtyřicet čtyři obyvatel Slavutyče přijede do Brna 23. října 2017, poté 27. října navštíví MFDF v Jihlavě a poslední dva dny stráví v Praze.

Součástí projektu Made in Slavutych se můžete stát i vy:

* Ubytovat některou z ukrajinských dvojic

* Nechat se oddat 25. října 2017 v Brně. Novomanželům nabízí Kateřina jedinečnou příležitost zažít na vlastní kůži českou svatbu v ukrajinském stylu: svatební oznámení v obou jazycích, 44 svatebčanů přímo z Ukrajiny, překladatele, svatební dary, ukrajinskou kuchyni, svatební dort, tradiční oděv, výzdobu svatebního vozu (ukrajinský autobus), fotografa i svatební fotoalbum a reportáž v regionální ukrajinské televizi.

Hlaste se na madeinslavutych@gmail.com

Více na https://www.facebook.com/katerina.seda.33

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace