Oleg Kadanov (Ukraine) Singer songwriter effects wizz ... 15.10.2018 v Žižkovšiška, Praha

 žižkovšiška
Husitská 888/11
13000 Praha

Door opening 20h00 - start 21h00
Entry 80kc Club Members & Students /

120kc Non Members

Listen there : https://www.youtube.com/watch?v=iKJ-lyFAkEM

https://youtu.be/SDJNcOO0ggY

Олег Каданов - засновник і лідер гурту "Оркестр Че", aктор i поет. У 2017 році написав музику до вистави "Сон о лєпшем крає" для театру анімації у м. Познань (Польша). Видав книгу віршів "Не я, а той" (2018). На сьогодні як музикант бере участь у проектах "Мантри Керуака" та "Лінія Маннергейма". Протягом багатьох років Каданов ділиться своїми посиланнями через альбоми, які поєднують реальність та метафізику. Він росте з кожним альбомом, занурюючись в алхімію слова і звуку. На живих виступах діапазон звучання досить широкий - від акустичних пісень до експериментів, створених за допомогою лупера, семплера і різноманітних гітарних ефектів. Ламані розміри, нойзове звучання і сюрреалістичні тексти - три кити, які перенесуть вас прямо на зворотний бік місяця!

Oleg Kadanov je zakladatelem a frontmanem ukrajinské kapely "Orchestr Che", je herec a básník. V roce 2017 napsal hudbu pro představení "Sen o lepší zemi" pro animační divadlo v Poznani (Polsko). Vydal knihu básní "Nejsem Já, ale jsem tento" (2018). Dnes se jako hudebník podílí na projektech "Mantry Kerouaca" a "Mannerheimova linie". Zpívá v ruském a ukrajinském jazyce. Po dlouhou dobu Kadanov sdílí svou zprávu prostřednictvím alb, které spojují realitu a metafyziku. Roste s každým albem, ponořuje se do alchymie slova a zvuku. Na živých vystoupeních je rozsah zvuku dostatečně široký - od akustických skladeb až po experimenty na platformách looperů, samplerů a nejrůznějších kytarových efektů. Zlámané rozměry, noisový zvuk a surrealistické texty - tři velryby, na kterých spolehlivě odcestujete až na odvrácenou stranu Měsíce.

Zdroj https://www.facebook.com/events/286034458886341/

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace