Nejsme si cizí ... 23.6.2018 od 14hod v Centrálním Parku Prahy 13

- další ročník oblíbené komunitní akce

Veřejná · Pořádá Integrační centrum Praha / Integration centre Prague

Centrální Park Praha 13 

Zveme vás na další ročník oblíbené komunitní akce Nejsme si cizí, pořádané MČ Praha 13 ve spolupráci s Integračním centrem Praha.

Událost se jako vždy koná před restaurací Kuželkárna v Centrálním parku, tentokrát v sobotu 23. června.

Na co se můžete těšit?

Letošní Nejsme si cizí mimo již tradiční multikulturní občerstvení a živou hudbu jiné zpestří i dvě novinky.

Tou první je Táborák bez táboráku: vymezený prostor, kde se pokusíme společně nápodobit úžasnou atmosféru výletů do přírody, kterou v té či jiné podobě zná snad každý nehledě na původ. Oheň v parku sice nerozděláme, ale zahrát a zazpívat si rozhodně můžeme! Máte-li proto vlastní hudební nástroje a zpěvníky, určitě je tentokrát nenechte doma.

Letos také nově zavádíme pohodlnou odpočinkovou zónu. Unavuje vás horko a ruch, ale i tak chcete být mezi lidmi? Ve stínu stromů na vás bude čekat klid, rozložené deky, drobné občerstvení a jednoduché hry pro děti i dospelé k zapůjčení.

Bohatý program samozřejmě připravujeme i pro ty nejmenší: čeká je řada společných her, malování na obličej, stánek s cukrovou vatou, loutkové divadlo, výtvarný workshop a další zábavné aktivity.

VSTUP ZDARMA

Akce je realizována v rámci projektu „Společná adresa – Praha 13“ zaměřeného na integraci cizinců za finanční podpory MV ČR a MČ Praha 13.

Více na https://www.facebook.com/events/239359816837734/

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace