Aktuality

Místo pro stážistu-lektora českého jazyka v Černovicích

V půvabných ukrajinských Černovicích se uvolnilo místo pro stážistu-lektora českého jazyka.

V půvabných ukrajinských Černovicích se nečekaně uvolnilo místo pro stážistu-lektora českého jazyka. Stáž, kterou organizuje České centrum Kyjev pod záštitou velvyslanectví ČR na Ukrajině, zahrnuje do 20 hodin výuky týdně.

Od začátku února do dubna nebo až do června. Frekventanty jazykových kurzů jsou převážně mladí a mimořádně motivovaní studenti, s nimiž je radost pracovat. Jsou mezi nimi jak začátečníci, tak pokročilí (úrovně A1-B2).

Nabízíme ubytování v samostatném bytě, měsíční příjem a úhradu cestovních nákladů tam i zpět. Znalost ukrajinského, nebo ruského jazyka není podmínkou, výhodou ano. Stáž je vhodná pro studenty či čerstvé absolventy (napříč humanitními i přírodními obory), kteří chtějí získat praxi a nové zkušenosti.
Stáž trvá od poloviny února (od 11.) do konce června 2019 (16.). Pokud jde o Černovice, je to perla Bukoviny, místo památek UNESCo, rodiště Paula Celana a mnoho dalšího.  

O podrobnější informace prosím pište na adresu: semenova@czech.cz nebo landergott@czech.cz.

Lucie Řehoříková
Czech Centre Director
Директор

Чеський центр у Києві
вул. Федорова 12, Київ 03150
Т: + 380 44 2302964
Ф: +380 44 2302109

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace