Aktuality

Evropský kongres Ukrajinců v Praze

Jednání se zmocněnkyní vlády ČR pro lidská práva

8. září 2023, řínosná výměna zkušeností s Klára Šimáčková Laurenčíková - zmocněnkyně vlády pro lidská práva vlády ČR a zástupci Evropského kongresu Ukrajinců (EKU - kancelář Belgie, Slovenská republika, ČR) k otázkám ukrajinské migrace a integrace, které předcházelo pracovní jednání s ředitelkou OAMP MV ČR Pavlou Novotnou. EKU je evropskou organizací s členskou základnou z 20 zemí Evropy, která se zabývá aktuálními otázkami ukrajinské migrace a diaspory.


8 вересня 2023, корисний обмін досвідом з уповноваженою з прав людини Уряду Чехії та представниками Європейського Конгресу Українців (ЕКУ – офіс Бельгія, Словаччина, Чехія) з питань української міграції та інтеграції, якій передувала робоча зустріч з директоркою Департаменту міграційної політики МВС ЧР Павлою Новотною. EKU – європейська організація, членами якої є 20 організацій країн Європи, яка займається актуальними питаннями української міграції та діаспори.

www.facebook.com/ukrajinska.uicr

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace