Aktuality

Drony za Ukrajinu

Nová sbírka na Donio.cz. Pokud můžete, přispějte na přímou pomoc obráncům Ukrajiny.

Sbírka Drony za Ukrajinu!

Navazujeme na efektivní sbírku ukrajinských organizací Za Ukrajinu, která pomohla obráncům i civilnímu obyvatelstvu. Koordinujeme pomoc Ukrajině s Evropským Kongresem Ukrajinců, který sídlí v Praze a má členskou základnu v 20 zemích Evropy.   

V současné době na Ukrajině do určité míry probíhá válka robotů, proč tedy FPV drony ? Jsou malé, efektivní, dobře doručitelné, monitorují prostor, eliminují těžkou útočící techniku. FVP drony zachraňují životy ukrajinských obránců. 

Další technická a zdravotní podpora je rovněž nutná pro efektivní obranu země.
Naše podpora je cílená a konkrétní. Pomáháme přímo konkrétním jednotkám a lidem. Má to smysl! 

Seznamte se s Vaší/naší pomocí na těchto stránkách:
https://www.facebook.com/profile.php?id=61556252798623

Pokud padne Ukrajina, Evropa se zcela změní. Je třeba pomáhat ukrajinským obráncům a dobrovolníkům, kteří brání vlastní zem a civilní obyvatelstvo Ukrajiny. Poskytnutá podpora pomáhá obráncům přežít, bez dronů jsou schopnosti obránců velmi omezené, pomozme jim. Pro reálnou efektivitu obrany jsou na Ukrajině potřebné desetitisíce dronů v různých místech především frontových oblastí.

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Drony, baterie, aku, lékárničky, podpůrná výbava nemocnic, auta a další technické příslušenství potřebné pro obranu Ukrajiny. Pomoc předáváme přímo na místo, kde je vše potřeba. Žádné sklady ani prostředníci, pomoc využívají přímo příslušné obranné jednotky.  

Pokud můžete, přispějte zde.

Díky za Vaší podporu!

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace