Aktuality

Zahájení Národní expozice „Ukrajina turistická"

Vyvrcholením bude prezentace všech účastník a organizátorů Národní expozice „Ukrajina turistická" a také vystoupení umělců „Folklórní Ukrajina", která proběhne 16. 1. 2016 na podiu pavilonu „P", začátek v 10:30.

Organizační výbor informuje o zahájení Národní expozice „Ukrajina turistická", která proběhne v rámci 26. Mezinárodního veletrhu průmyslu cestovního ruchu GO a 25. Mezinárodního veletrhu turistických možností v regionech REGIONTOUR v Bně, jichž se poprvé zúčastní ukrajinští představitelé turistického odvětví. 

Národní expozice „Ukrajina turistická" se nachází ve dvou pavilonech: „P" - rohová expozice 029 o rozloze 12 м2umístěná mezi expozicemi vinařského domu „Dominant" a Jihomoravským krajem a „F" - expozice 069A o rozloze 58 м2, kde se nachází celý linkový autobus společnosti Rega & R, spol. s r.o.

Národní expozice „Ukrajina turistická", která se poprvé koná na veletrzích GO a REGIONTOUR, se účastní následující subjekty:

  1. Informačně-analytická služba „Východoevropský dialog" (IASEED, Praha), která se za více než 15 let své existence může chlubit více než 1000 klienty ze zemí Evropské unie a SNS. Mezi poskytované služby patří: organizace veletrhů, investiční práce, engineering, konzultace, marketing, obchodní turistika aj.

  2. Zakarpatské regionální centrum rozvoje venkovského cestovního ruchu (Užhorod), které představí desítky usedlostí a ekologických území Zakarpatí a také několik rekreačních a investičních projektů v agroturistice.

  3. Odbor cestovního ruchu a rekreace Zakarpatské krajské státní administrace (Užhorod), který předvede celý turistický potenciál regionu.

  4. Společnost REGA & R, spol. s r.o. (Praha), mezinárodní dopravce, který se již více než 10 let zabývá dopravou mezi Ukrajinou a Evropou, firma také začala poskytovat služby mobilního operátora pomocí vlastní obchodní značky R-mobil.

Na programu Národní expozice „Ukrajina turistická" je kromě prezentací účastníků naplánována řada setkání a jednání, zejména s vedením Kraje Vysočina (partner Zakarpatského kraje) v čele s hejtmanem, s představiteli příspěvkové organizace Vysočina Tourism a s prezidentem Svazu venkovské turistiky v České republice a manažerem projektu „Rekreace na venkově".

Vyvrcholením bude prezentace všech účastník a organizátorů Národní expozice „Ukrajina turistická" a také vystoupení umělců „Folklórní Ukrajina", která proběhne 16. 1. 2016 na podiu pavilonu „P", začátek v 10:30.

https://www.facebook.com/events/1642919442647760/

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace