Aktuality

V šest před domem - sousedské setkání Čechů a cizinců ... 10.10. v Olomouci

Oblíbený integrační projekt tentokrát míří do Olomouce! Neváhejte se připojit a určitě zažijete něco nevšedního. Lákají Vás speciality světové kuchyně, řada zajímavých workshopů, hudba a tanec?

Češi a cizinci se opět vzájemně poznají díky projektu „V šest před domem". Oblíbený integrační projekt tentokrát míří do Olomouce! Neváhejte se připojit a určitě zažijete něco nevšedního. Lákají Vás speciality světové kuchyně, řada zajímavých workshopů, hudba a tanec? Čeká Vás originální piknik s velmi atraktivním programem, při kterém máte jedinečnou možnost poznat své sousedy, které pouze míjíte.

Zábava odstartuje dne 10. října 2014 v 18.00 hodin. V ulici Jánského 1 (Dům dětí a mládeže) se setkají sousedé z řad cizinců a Čechů. Díky tomuto projektu, který pořádá nevládní organizace Slovo 21, lidé objeví pestrost kultur ve svém bydlišti. Sousedé tak mají možnost seznámit se v přátelském prostředí, v blízkosti jejich domovů a hlavně v příjemné atmosféře, kterou setkání jistě nabídne.

Více informací

http://migraceonline.cz/cz/uzitecne-zdroje/kalendar-akci/v-sest-pred-domem-sousedske-setkani-cechu-cizincu

datum:10. října 2014 (pátek) 18:00
místo:Dům dětí a mládeže, Janského 467/1, 779 00 Olomouc
pořádá:Slovo 21
ke stažení: Plakát k setkání

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace