Aktuality

Přijde čas, kdy Ligu mistrů vyhraje můj Šachtar, šokoval miliardář Achmetov

... samotný Rinat Achmetov sestoupil z nadoblačných výšin a přišel hráčům poděkovat.

Jak se uvádí v článku Zdeňka Pavlise Přijde čas, kdy Ligu mistrů vyhraje můj Šachtar, šokoval miliardář Achmetov, šokoval miliardář Achmetov, samotný Rinat Achmetov sestoupil z nadoblačných výšin a přišel hráčům poděkovat. Českému kapitánovi Šachtaru Hübschmanovi, Brazilcům Adrianovi, Douglasovi, Wilianovi, Chorvatovi Srnovi, ukrajinským fotbalistům také, to se ví.

„Vypadli jste, i odvetu s Barcelonou prohráli, ale předvedli jste dobrý fotbal.Ale hlavně jste dokázali, že jdeme po správné cestě. Přijde čas, kdy i Ligu mistrů vyhrajeme," ujišťoval prezident fotbalového Doněcku a nejbohatší Evropan Achmetov své mužstvo, které skončilo pouť letošním ročníkem ve čtvrtfinále.

„... Když jsem před lety stanovil úkol, že se Šachtarem vyhrajeme Pohár UEFA, všichni se mně také smáli. ... Netrvalo to ale tak dlouho a my v roce 2009 Pohár UEFA vyhráli," připomněl dvaačtyřicetiletý ukrajinský miliardář Achmetov, že jeho klub už něco na evropské pohárové scéně dokázal.

Více se dočtete a video naleznete na http://fotbal.sport.cz/clanek/185054-video-prijde-cas-kdy-ligu-mistru-vyhraje-muj-sachtar-sokoval-miliardar-achmetov.html.
13. 4. 2011 Fotbal.sport.cz, Zdeněk Pavlis, Sport.cz

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace