Aktuality

Požaduje propuštění všech ukrajinských politických vězňů ... 7.6. v 18hod na nám. Václava Havla v Praze

- akce solidarity na náměstí Václava Havla (piazzetta Národního divadla)

Veřejná · Pořádá Anton Litvin

Náměstí Václava Havla
Praha

My, účastníci tzv. „Demonstrace osmi“ (Pavel Litvinov, Tatiana Bajevová, Viktor Fajnberg a Sergej Šarov-Delone, bratr Vadima Delone), která se konala dne 25. srpna 1968 na Rudém náměstí, znovu vyjdeme společně na akci solidarity.

Tentokrát v Praze na náměstí Václava Havla a ve znamení solidarity s politickým vězněm Olegem Sencovem, který drží hladovku, dokud nebude splněn jeho požadavek na propuštění z ruských věznic všech ukrajinských politických vězňů.

Budou s námi naši pražští přátelé a stejně smýšlející lidé.
Budeme vděční, pokud se budete moci přidat i vy a podpořit tak Olega v jeho boji.

Přijďte tento čtvrtek 7. června 2018 v 18:00 hod. na náměstí Václava Havla (piazzetta Národního divadla) či podepište petici.
https://www.change.org/p/ministerstvo-zahrani%C4%8Dn%C3%ADch-v%C4%9Bc%C3%AD-%C4%8Desk%C3%A9-republiky-poslance-a-politick%C3%A9-%C4%8Dinitel%C3%A9-%C4%8Desk%C3%A9-republiky-po%C5%BEaduje-propu%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD-v%C5%A1ech-ukrajinsk%C3%BDch-politick%C3%BDch-v%C4%9Bz%C5%88%C5%AF

Pavel Litvinov,
Tatiana Bajevová,
Viktor Fajnberg,
Sergej Šarov-Delone,
Anton Litvin,
Marek Příhoda,
Eugenie Číhalová,
Alexandr Morozov,
Jaromír Štětina,
Alex Kelin,
Andrej Barabanov

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace