Aktuality

Kouč Doněcku: S Messim bychom Barcelonu porazili

Doněck s českým reprezentantem Tomášem Hübschmanem letos v Lize mistrů došel mezi poslední osmičku, což je historicky nejlepší počin ukrajinských šampionů.

Jak se uvádí v článku Kouč Doněcku: S Messim bychom Barcelonu porazili, ukrajinský tým s hvězdným katalánským týmem prohrál oba souboje, byť herně příliš nezaostal.

Mít tak v týmu Messiho, povzdechl si s úsměvem po vyřazení od Barcelony ve čtvrtfinále Ligy mistrů trenér Šachtaru Doněck Mircea Lucescu.

Ukrajinský tým s hvězdným katalánským týmem prohrál oba souboje, byť herně příliš nezaostal.

Lucescu žehral hlavně na špatné zakončení a proměňování šancí. Ve finální fázi prý Luceskovi chyběl právě hráč kalibru Lionella Messiho, který sám rozhodl i úterní odvetu v Doněcku.

Doněck s českým reprezentantem Tomášem Hübschmanem letos v Lize mistrů došel mezi poslední osmičku, což je historicky nejlepší počin ukrajinských šampionů. V Šachtaru přesto litují, že Barcelonu nepotrápili víc.

Luceskovi i fanouškům zůstávají před očima "zazděné" šance z prvního utkání na Nou Campu, kde Doněck i kiksy v obraně nakonec Barceloně usnadnil cestu k jasné výhře 5:1. Také odveta byla velmi podobná: Hübschman a spol. měli opět řadu příležitostí, ale na druhé straně se prosadil jediný Messi.

Více čtěte na http://www.sportovninoviny.cz/fotbal/zpravy/kouc-donecku-s-messim-bychom-barcelonu-porazili/623053.
13. 4. 2011 Sportovninoviny.cz,  ČTK

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace