Aktuality

Hyde Park Civilizace ... Profesor Andrej Zubov. Historik. Kritik současného Ruska ...25.10. na ČT24

Profesor Zubov nedokázal najít jedinou kladnou vlastnost prezidenta Putina. Co si o státníkovi myslí řekl v Hyde Parku Civilizace. Na pořad se můžete podívat v sobotu, 25. října.

Už jsme dotočili. Na vaše otázky odpovídal profesor Andrej Zubov. Na pořad se můžete podívat v sobotu, 25. října. Tuhle sobotu přijdou živě dva archeologové. Podrobnosti už teď na www.hydeparkcivilizace.cz.

A máme pro vás bonus! Aneb: co v sobotním Hyde Parku Civilizace neuvidíte (a uvidíte zde...). Bělověžský syndrom - co to je a jak se projevuje v ruské společnosti? Odpoví historik Andrej Zubov.

Profesor Andrej Zubov. Historik. Kritik současného Ruska. Hlavní redaktor díla Dějiny Ruska 20. století. V Hyde Parku Civilizace odpovídal na vaše dotazy. Předtočený díl odvysíláme tuto sobotu ve 20:05 na ČT24.

"Putin přináší do mezinárodní politiky přibližně totéž, co přinášeli sovětští političtí lídři. To je destabilizace, lhaní a nepravda."

Profesor Zubov nedokázal najít jedinou kladnou vlastnost prezidenta Putina. Co si o státníkovi myslí řekl v Hyde Parku Civilizace, na který se můžete podívat už tuto sobotu. U Putina se ale profesor s Danem Stachem nezasekli. Témat k rozovoru měli (díky vašim otázkám) spoustu. Máte se na co těšit!
Zdroj: https://www.facebook.com/hydeparkcivilizace

Více na https://www.facebook.com/hydeparkcivilizace

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace