Aktuality

Dokumentární film Válečný sešit / Зошит війни

3.12.2021, kino Evald, 18:30 hod.

Poslední ukrajinská filmová projekce v letošním roce.
Dokumentární film Válečný sešit / Зошит війни je kaleidoskopem záběrů, které ve svém volném čase natočili ukrajinští vojáci na své telefony a go-pro kamery. Divák má možnost sledovat život v příkopech „bez příkras“. Při sledování Válečného sešitu někde hluboko uvnitř cítíme, že každodenní život, s jeho rutinním ranním probuzením, ukládáním k odpočinku, jídlem, zpěvem a smíchem může každou chvíli přetrhnout válka a smrt kamaráda.
Výdělek z prodeje vstupenek bude předán nadaci Vrať se živý, která pomáhá ukrajinským veteránům.
Projekci pořádají Ukrajinská iniciativa v ČR a velvyslanectví Ukrajiny v ČR v rámci Týdnů ukrajinské kultury v Praze.
..........
Vzhledem k aktuální epidemilogické situaci se projekce uksuteční v malém sále. Všichni diváci starší 12 let musí prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:
- prodělání laboratorně potrvzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem návštěvy kina,
- aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

U dětí mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a osob rozočkovaných lze k prokázání použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.
Všichni přítomní musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95).
Rezervace vstupenek: http://www.evald.cz/.../stranka-788/film-490329/jazyk-cs_CZ

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace