Aktuality

Česko-ukrajinské podnikatelské fórum ... 11.6.2018 v Praze

-akci pořádá Svaz průmyslu a dopravy ve spolupráci s Komorou pro hospodářské styky se zeměmi SNS

Ministerstvo průmyslu a obchodu
Na Františku 32, Praha 1

Dovolujeme si Vás pozvat na Česko-ukrajinské podnikatelské fórum, které se koná 11. 6. 2018 od 14:00 v budově Ministerstva průmyslu a obchodu (Na Františku 32, Praha 1).

Akci pořádá Svaz průmyslu a dopravy ve spolupráci s Komorou pro hospodářské styky se zeměmi SNS.

Fórum se koná při příležitosti 8. zasedání česko-ukrajinské Mezivládní komise pro hospodářskou, průmyslovou a vědeckotechnickou spolupráci, která byla minulý rok obnovena po téměř pětileté přestávce.

Komisi předsedá za českou část ministr průmyslu a obchodu Tomáš Hüner a ukrajinskou část vede místopředseda vlády Vladimír Kistion.

Oba ministři podnikatelské fórum zahájí.

Fórum bude cennou příležitostí pro české exportéry, kteří mají zájem o podnikání na Ukrajině, navázat kontakty s ukrajinskými protějšky.

V programu bude vyhrazena speciální část B2B jednání a účast na něm přislíbily ukrajinské firmy z oblasti strojírenství, chemického průmyslu, automobilového průmyslu, kosmického a leteckého odvětví ad.

V případě Vašeho zájmu o podnikatelské fórum se prosím registrujte nejpozději do 7. června 2018  na tomto odkazu.

Více info na https://www.spcr.cz/aktivity/proexportni-servis/podnikatelske-mise-a-seminare/11892-cesko-ukrajinske-podnikatelske-forum

 

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace