Vivienne Mort – poprvé vystoupí v ČR ... 28.10. ve Futurum Music Bar v Praze

- koncert indie-rock kapely v rámci benefičního hudebního festivalu „Ukrajino, vítej v Evropě“

Futurum Music Bar

Zborovská 7, 150 00 Praha

Pořádá UAPORTAL.CZ a Українська Європейська Перспектива Ukrajinsko Evropská Perspektiva

Rádi bychom Vás pozvali na koncert, v rámci benefičního hudebního festivalu „Ukrajino, vítej v Evropě“, indie-rock kapely Vivienne Mort, která se v ČR představí vůbec poprvé.

Kapela Vivienne Mort z ukrajinského Kyjeva hraje od roku 2007. Zakladatelka kapely, autorka textů a hudby Daniela Zajushkina je obdařena velice originálním a emocionálním tónem hlasu a bezprecedentní citlivostí. Provádí odvážné hudební experimenty a vyhýbá se jednoznačným žánrům. Je jedním z nejvíce tvůrčích a inovativních zpěváků Ukrajiny!

Vivienne Mort debutovala v roce 2010 albem Essentuki LOVE, za které kapela okamžitě získala titul album roku na hudebním portálu Fa.Dicz. Každé album překvapí fanoušky variabilitou stylů a charakteru,... čímž posiluje silné postavení skupiny mezi ukrajinskou nezávislou scénou.

Koncerty Vivienne Mort jsou vždy lyrickou, divadelně melancholickou podívanou, která vyvolává u diváka silné pozitivní emoce.

V současné době má indie-rock kapela Vivienne Mort na svém kontě 5 alb a 4 oficiální videoklipy.

MÍSTO: Futurum Music Bar, Zborovská 7, Praha 5
START: 28.10.2017, 19:00.
VSTUPNÉ: 190,- Předprodej v síti TicketLive.cz , Lucerna Music Bar. Futurum Music Bar – před zahájením koncertu.

Festival se koná pod záštitou Velvyslanectví Ukrajiny v České republice a Magistrátu HMP.
Organizátoři: NNO Ukrajinsko Evropská Perspektiva a UAPORTAL, ve spolupráci s hudební agenturou NetwIN Production.

Vivienne Mort вперше виступить у Чехії.

Радісна новина для поціновувачів якісної української музики - Vivienne Mort 28 жовтня дадуть у Празі для вас концерт.

Глибокі змістовні тексти, сміливий відвертий стиль виконання, справжня краса музики, проникливий ніжний голос та артистизм Даніели роблять кожен концерт Vivienne Mort унікальним, а сильний емоційний зв'язок між артисткою та слухачем надовго лишається в пам'яті яскравим спогадом.
Невимушені та чарівні, чуттєві та безмежно талановиті, вразливі та вражаючі, кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій.

Їх люблять і їм довіряють. На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре… Zobrazit další
Vhodné pro děti

Více na https://www.facebook.com/events/1509159982511553/?acontext=%7B%22ref%22%3A%224%22%2C%22feed_story_type%22%3A%22308%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace