Stop Putin's War in Ukraine! Druhý červnový Majdan - Proti válce ... 12.6. na Staroměstském náměstí

Rádi bychom vás pozvali na druhý červnový Majdan, tentokrát trochu jinak než obvykle. Od pátku do neděle 10-12. června 2016 v ukrajinské komunity v Evropě, Kanadě a Spojených státech se sejdou na globálním mítinku.

Pořádá Prague Maidan BLOG

Staroměstské náměstí
Staroměstské náměstí, 110 00 Praha
Rádi bychom vás pozvali na druhý červnový Majdan, tentokrát trochu jinak než obvykle. Od pátku do neděle 10-12. června 2016 v ukrajinské komunity v Evropě, Kanadě a Spojených státech se sejdou na globálním mítinku.

Prosím připojte se ke kampani, aby nás celý svět slyšel: chceme zastavit vraždění našich lidí na východě Ukrajiny - Donbasu. Z různých zdrojů (jak od ukrajinské mediální zprávy, tak i od zpráv OBSE) jsme obdrželi informace o zhoršení situace na Donbasu. Rusko a podporované Ruském teroristické jednotky neplní Minské dohody.
"Aktuální situace - každý den několik zabitých a nebo zraněných občanů Ukrajiny, a to nejen vojáci, ale i civilní obyvatelé, včetně dětí.
Naše svědomí neumožňuje stát stranou.
Do ...naši akce se připojilo mnoho komunit po celém světě. Jsme přesvědčeni, že společně můžeme zastavit ruskou agresi na Ukrajině. Prosím, podpořte nás, stačí jít ven a postavil se vedle nás a společně ukázat nesouhlas s politikou Ruska. Věříme ve vaši podporu a pomoc, aby se nám společně podařilo zachránit životy lidí na Dobnasu.
V Německu po několika demonstracích jsou aktivisté připraveni zahájit hladovku.
Naší požadavky:
1 - Úplný odchod zpět do Ruska ruských vojáků a vojenské techniky
2 – Zvýšit počet členů pozorovatelské mise OBSE a rozšířit jejich činnost na 24 hodin denně. Umožnit přítomnost členů mise OBSE na území ukrajinsko-ruské hranice, kterou Ukrajina dočasně nekontroluje. Vzhledem k neplnění Minských dohod Ruskem, za několik posledních dnů máme dramatické zhoršení situace na východní části Ukrajiny, umírají vojáci a obyčejní lidé.
3 - Prodloužení sankce proti Rusku, protože Rusko neplní Minské dohody. Kvůli Ruské agresi na východní Ukrajině se zvyšuje ostřelování a zabíjení ukrajinských vojáků a civilistů.

Více na https://www.facebook.com/events/1061190317289481/

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace