STILL THINKING? Mezinárodní den protestů proti putinskému režimu ... 1.3. v 15hod v Brně

Připojujeme se k prohlášení proukrajinských aktivistů z celého světa a zveme Vás zúčastnit se Mírového pochodu,který bude zakončený akci První den pro Ukrajinu vedle konzulátu RF.Akce probíhá za podpory divadla Líšeň a Ukrajinské iniciativy Jižní Moravy.

Nadrazni 10, Brno (vedle budovy Čedok)


 
Připojujeme se k prohlášení proukrajinských aktivistů z celého světa a zveme Vás zúčastnit se Mírového pochodu, který bude zakončený akci První den pro Ukrajinu vedle konzulátu RF https://www.facebook.com/events/748315865276377

Akce probíhá za podpory divadla Líšeň a Ukrajinské iniciativy Jižní Moravy.

Sejdeme se v 15:00 vedle budovy Čedok u Hlavního nádraží.

Ten den v Moskvě proběhne pochod proti Putinovi.

●CZ●
Celosvětový cyklus akcí na podporu Ukrajiny
My, proukrajinští aktivisté z mnoha zemí světa, se k vám obracíme s výzvou, abyste opět v každém městě na planetě vyšli jako jeden národ pod našimi hrdými prapory s apelem na světovou veřejnost a hlavy států, aby učinili opravdu vše, co mohou, pro zast...avení krveprolití na ukrajinském území.
Všichni víme, že je jen jedna cesta, jak zastavit válku a tou je usměrnění Kremlu a jeho hlavního obyvatele, agresora a sponzora mezinárodního terorismu. Každý den diplomatického rozvažování stojí desítky životů. Když diplomacie nepřináší kýžené výsledky, je třeba jednat.
Naše požadavky jsou:
1. Odsun ruských vojsk z území suverénní Ukrajiny a přijetí opatření týkajících se kontroly nad rusko-ukrajinskou hranicí
2. Odzbrojení a rozpuštění všech vojenských jednotek podřízených Doněcké a Luhanské lidové republice a ostatních oddílů, které bojují proti územní celistvosti a nezávislosti Ukrajiny.
3. Vytvoření humanitárního koridoru do Doněcké a Luhanské oblasti pod kontrolou Mezinárodní humanitární mise.
4. Okamžité propuštění Naděždy Savčenko a ostatních ukrajinských politických vězňů z ruských věznic.
5. Prohlášení Doněcké a Luhanské lidové republiky za teroristické organizace.
V případě, že Kreml bude tyto požadavky ignorovat, požadujeme:
1. Zpřísnění sankcí vůči kremelskému režimu až do vyloučení Ruska ze systému SWIFT (Společnost pro celosvětovou mezibankovní finanční telekomunikaci)
2. Prohlášení Ruské federace za sponzora světového terorismu.
Země, která sama stojí proti státnímu teroru ze strany Kremlu, čeká na Vaši pomoc. Ne pouze diplomatickým slovem, ale i reálnými činy. Čeká, až uděláte to, co záleží na vás, aby zvítězily evropské hodnoty nad barbarstvím, budování nad destrukcí a dobro nad zlem.
Kdy, když ne teď?

Více na https://www.facebook.com/events/549293375210680

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace