Ševčenko doufá, že ho potíže se zády nepřipraví o domácí ME

Pětatřicetiletý fotbalista Dynama Kyjev má chronické potíže se zády a za klub kvůli nim nastupuje téměř výhradně v domácích zápasech.

Jak se uvádí v článku Ševčenko doufá, že ho potíže se zády nepřipraví o domácí ME, ukrajinský útočník Andrej Ševčenko doufá, že se navzdory zdravotním problémům bude moci příští rok na mistrovství Evropy rozloučit s reprezentačním dresem.

Pětatřicetiletý fotbalista Dynama Kyjev má chronické potíže se zády a za klub kvůli nim nastupuje téměř výhradně v domácích zápasech.

"V týmu pro Euro budu pouze v případě, že budu natolik připravený a ve formě, abych mohl bojovat o místo v sestavě," citovala Ševčenka agentura AFP. "Pokud budu mít problémy a nesplním vysoké nároky pro mezinárodní fotbal, v týmu nebudu. Nechci udělat ostudu sobě ani reprezentaci," uvedl bývalý kanonýr AC Milán a Chelsea.

Šampionát hostí Ukrajina spolu s Polskem a majitel Zlatého míče z roku 2004 turnaj považuje za ideální rozlučku s národním týmem. Ševčenko, který nechybí v nominaci pro nadcházející přípravné zápasy s Německem a Rakouskem, proto kvůli problémům se zády navštěvuje mimo jiné i odborníky v Německu a Velké Británii.

Více se dočtete na http://fotbal.sport.cz/clanek/193820-sevcenko-doufa-ze-ho-potize-se-zady-nepripravi-o-domaci-me.html.
8. 11. 2011 Fotbal.sport.cz, Sport.cz

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace