Jeden svět: Bubble Free Concert ... 6.3. v Roxy Nod v 19hod

mimo jiné také kapela Krapka z ukrajinského undergroundu ... Pokud čekáte od kapely Krapka z ukrajinského města Záporoží nějaký místní folklór, budete překvapeni. Tahle etno-hopová kapela kombinuje folk, blues, akustický rock, hip-hop a world music.

 
Roxy / Nod
Dlouhá 35, 110 00 Prague, Czech Republic
 
Přijďte si prasknout své hudební bubliny! Festival Jeden svět zve na koncert těch, které by vlády jejich domovských zemí nejraději umlčely. Vystoupí egyptská superstar mezi písničkáři Ramy Essam, zpívající právník a disident Alfredo Romero z Venezuely, kapela Krapka z ukrajinského undergroundu. Doplní je český hudební objev ILLE.
 

Pokud čekáte od kapely Krapka z ukrajinského města Záporoží nějaký místní folklór, budete překvapeni. Tahle etno-hopová kapela kombinuje folk, blues, akustický rock, hip-hop a world music. Písním sice dominují tradiční ukrajinské nástroje, ale zaslechnete třeba i didgeridoo.

Více na https://www.facebook.com/events/391926344315660

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace