Farní den v Hradci Králové ... Exarchat.cz

Farnost je jedna velká rodina a každá správná rodina se má jednou za čas sejít a radovat se z toho, že je spolu. A k tomu v rodině jménem Farnost slouží právě Farní den – setkat se i mimo zdi kostela, lépe se poznat, pobavit se, něco dobrého pojíst a popí

Farnost je jedna velká rodina a každá správná rodina se má jednou za čas sejít a radovat se z toho, že je spolu. A k tomu v rodině jménem Farnost slouží právě Farní den – setkat se i mimo zdi kostela, lépe se poznat, pobavit se, něco dobrého pojíst a popít.

Je to vlastně farní slavnost, a tedy slavnost nás všech. Každý známe své chyby a nedostatky. Přesto, a právě proto, buďme Pánu vděční za dar společenství farnosti, za to, že si můžeme lidsky i duchovně pomáhat.

V minulých dvou letech se naše farnost jednou ročně setkala na farním dnu, a protože setkání to bylo opravdu příjemné, s radostí jsme ho letos - můžeme říct, již tradičně - zopakovali první zářijovou neděli.

Pochutnali jsme si na grilovaném mase i špekáčcích a každý z farníků přispěl do společné tabule i saláty, buchtami a dalšími dobrotami. Došlo tedy i na výměnu receptů a kromě příjemné zábavy pobavilo jistě nejen děti i kouzelnické vystoupení o. Adriána. Děti se zúčastnily také hry o poklad a i když nám letos počasí příliš nepřálo, panovala výborná nálada.

Více na http://www.exarchat.cz/

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace