Tři příběhy úspěšných...

Ukrajinka Oksana Rizak pracuje jako právnička v advokátní kanceláři PRK. Vystudovala práva v Praze.

HN.IHNED.CZ  3. 8. 2009  00:00  (aktualizováno: 3. 8. 2009  03:22)

Mou kvalifikaci tady firma více ocení

Ukrajinka Oksana Rizak pracuje jako právnička v advokátní kanceláři PRK. Vystudovala práva v Praze. "Zůstala jsem v Česku, protože mám pocit, že zde profesně získám více zkušeností než na Ukrajině," říká Oksana Rizak. Podle ní tam není kvalifikace lidí doceněna.

Na Ukrajině byla na praxi v bance v právním oddělení. "Zarážela mě chybějící pracovní disciplína," vysvětluje. V Česku cítí větší zodpovědnost lidí za odvedenou práci. Na Ukrajině nejsou vztahy mezi firmou a zaměstnanci vždy také úplně korektní.

V současnosti Oksana Rizak pracuje v týmu, který má na starosti rusky mluvící klientelu. "V advokátní kanceláři jsem se nikdy nesetkala ani se stínem diskriminace. Navíc zde pracuji i s kolegy z Běloruska, Ruska či Moldávie."

Hodně si v Praze užívá i kulturu. "Když jdu z práce domů přes Staroměstské náměstí, nemohu se vynadívat na architekturu kolem," poznamenává.

celý článek naleznete zde...

 

 

Zdroj: http://hn.ihned.cz/c1-37960870-tri-pribehy-uspesnych

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace