Pořad bohoslužeb Strastného týdne a Paschy v AE
Pořad bohoslužeb Strastného týdne a Paschy v AE |
DĚKANÁT PRAŽSKÝ
Farnost u sv. Klimenta (Praha): Velký čtvrtek - liturgie sv. Bazila Vel. v 10.00 a liturgie strastí v 17.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 15.00 Velká sobota - Jeruzalémská utreňa v 10.15 liturgie sv. Bazila Vel. s večerní v 17.00 voskresná utreňa v 18.00 Pascha - voskresná utreňa v neděli v 5.30 V CHRÁMĚ SV. MIKULÁŠE NA MALÉ STRANĚ liturgie sv. Jana Zl. v 8.30; 10.15; 17.00 V KATEDRÁLNÍM CHRÁMĚ SV. KLIMENTA
Farnost u Nejsvětější Trojice (Praha): Velký čtvrtek - liturgie strastí v 18.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 18.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 10.30 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 10.30
Farnost v Mladé Boleslavi: Velký čtvrtek - liturgie strastí v 16.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 16.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 8.30 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 7.00
Filiální obec v Mělníku: Velký čtvrtek - liturgie strastí v 19.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 19.00 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 11.00
Filiální obec v Kladně: Pascha - voskresná utreňa v sobotu v 22.00 v neděli liturgie sv. Jana Zl. v 11.00
DĚKANÁT ČESKOBUDĚJOVICKÝ
Farnost v Č. Budějovicích: Velký čtvrtek - liturgie strastí v 18.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 19.00 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 10.00
Filiální obec Kaplice: Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 17.00 Pascha - neděle liturgie sv. Jana Zl. v 7.00
Filiální obec Písek: Pascha - sobota liturgie sv. Jana Zl. v 17.00
Filiální obec Strakonice: Pascha - sobota liturgie sv. Jana Zl. v 20.00
DĚKANÁT PLZEŇSKÝ
Farnost v Karlových Varech: Velký čtvrtek - liturgie strastí v 18.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 18.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 9.00 Pascha - voskresná utreňa v 24.00 a liturgie sv. Jana Zl. v 10.00
Filiální obec Sokolov: Pascha - voskresná utreňa sobota v 16.00
Farnost v Plzni: Velký čtvrtek - liturgie strastí v 18.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 18.30 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 9.30 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 9.30
Farnost v Tachově: Velký čtvrtek - liturgie sv. Bazila Vel. v 16.30 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 16.30 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 16.30 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 8.00
Filiální obec Ostrov a Oráčov - vězení: Pascha - voskresná utreňa v sobotu odpoledne
DĚKANÁT LIBERECKO-CHOMUTOVSKÝ
Farnost v Ústí n. Labem: Velký čtvrtek - liturgie sv. Bazila Vel. v 16.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 16.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 16.00 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 9.00
Farnost v Chomutově: Velký čtvrtek - liturgie sv. Bazila Vel. v 16.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 16.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 9.00 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 9.00
DĚKANÁT KRÁLOVÉHRADECKÝ
Farnost v Pardubicích: Velký čtvrtek - liturgie strastí v 18.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 18.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 18.00 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 9.00
Farnost v Hradci Králové: Velký čtvrtek - liturgie sv. Bazila Vel. a strastí v 15.30 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 15.00 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 9.30
DĚKANÁT BRNĚNSKO-OLOMOUCKÝ
Farnost v Brně: Velký čtvrtek - liturgie strastí v 15.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 15.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 15.00 Pascha - voskresná utreňa v 4.00 a liturgie sv. Jana Zl. jako obvykle v neděli
Farnost v Jihlavě: Pascha - voskresná utreňa v 24.00 a v neděli ráno jako obvykle
Farnost v Olomouci: Velký čtvrtek - liturgie strastí v 18.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 18.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 18.00 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 10.30
Farnost v Otrokovicích: Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 8.00
DĚKANÁT OSTRAVSKO-OPAVSKÝ
Farnost v Ostravě: Velký čtvrtek - liturgie strastí v 15.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 15.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 10.00 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 10.00
Filiální obec Břidličná: Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 9.00
Farnost v Karviné: Velký čtvrtek - liturgie sv. Bazila Vel. v 16.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 16.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 8.00 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 7.00
Filiální obec Frýdek-Mýstek: Velký čtvrtek - liturgie sv. Bazila Vel. v 16.00 Velký pátek - liturgie uložení plaščenice v 16.00 Velká sobota - liturgie sv. Bazila Vel. v 11.00 Pascha - voskresná utreňa s liturgií sv. Jana Zl. v 10.00 |