Je mi smutno z toho, co se děje na Ukrajině.

Víc než z hodně vážných situací v Sýrii či Středoafrické republiky. Je to i proto, že pár desítek lidí z Majdanu se mnou u nás doma strávilo v několika posledních letech spoustu krásných dní.

Kateřina Profousova
Je mi smutno z toho, co se děje na Ukrajině. Víc než z hodně vážných situací v Sýrii či Středoafrické republiky. Je to i proto, že pár desítek lidí z Majdanu se mnou u nás doma strávilo v několika posledních letech spoustu krásných dní. A vzniklo tak pevné pouto. Mám ty lidi moc ráda! Vím, že chtějí žít ve svobodné zemi, ne v Sovětském svazu.
S hrůzou sleduji, co se v Kyjevě děje a myslím na kamarády a vůbec všechny. Ale věřím, že současná situace brzy skončí a Ukrajina bude svobodná. Že lidé, kteří tam žijí a chtějí žít, budou svobodní.
Řeči o tom, že mají demokraticky zvoleného prezidenta jsou pokrytecké, všichni víme, že v Německu si Hitlera taky zvolili ve volbách a my v roce 48 komunisty taky. Proto nechci k situaci mlčet. Přeji Ukrajině svobodné volby a mírovou cestu k demokracii.
Sláva Ukrajině.

Facebook.com

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace