Jak investovat a podnikat na Ukrajině...

Kniha je určena zejména pro malé a střední podnikatele v České republice a ve Slovenské republice.


Kniha je určena zejména pro malé a střední podnikatele v České republice a ve Slovenské republice, kteří zamýšlejí nebo již začínají podnikat na Ukrajině, ale je určena i pro další zájemce, například studenty či publicisty, kteří sledují problematiku Ukrajiny v období její společenské a ekonomické transformace. Autor je členem investiční skupiny KTTJ, která na Ukrajině podniká od roku 1997.
Z obsahu knihy vyjímáme:
základní informace o Ukrajině
postavení Ukrajiny v rámci zemí střední a východní Evropy
investiční a podnikatelské prostředí pro zahraniční subjekty na Ukrajině
konkrétní možnosti investování a podnikání zahraničních subjektů na Ukrajině
praktické aspekty a doporučení pro zahraniční investory na Ukrajině
Součástí praktického titulu Investování a podnikání zahraničních subjektů na Ukrajině je rovněž rozsáhlá příloha obsahující komplexní přehled ukrajinských státních institucí, profesních seskupení bank, burz i českých podnikatelských subjektů působících na Ukrajině k 30. 9. 2004.
Milan Jurčeka: Investování a podnikání zahraničních subjektů na Ukrajině. Publikaci vydalo nakladatelství a vydavatelství IQ 147, první vydání, 166 stran. Cena jednoho výtisku je 304 Kč včetně DPH.
Publikaci si můžete písemně objednat u ECONOMIA a.s., VTÚ, Dobrovského 25, 170 55 Praha 7, e-mail:
dagmar.suchmova@economia.cz, nebo na internetové adrese http://Knihy.iHNed.cz , kde vám zařídí její zaslání na dobírku přímo z nakladatelství a vydavatelství IQ 147. Bližší informace o tomto titulu dostanete na telefonním čísle 284 861 727.

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace