Držíme palcE Ukrajino! - manifestace na podporu občanů Ukrajiny

Držíme palcE Ukrajino! - manifestace na podporu občanů Ukrajiny

Lidé pošlou z Karlových Varů vzkaz: Držíme palcE Ukrajino!

 
Událost je zavedena na sociální síti v prokliku banneru


Statisíce obyvatel Ukrajiny, kteří si přejí, aby jejich země byla součástí Evropské unie, mohou alespoň symbolicky podpořit všichni, kdo přijdou na nedělní happening nazvaný Držíme palcE Ukrajino! na náměstí Dr. Milady Horákové v neděli 15.12. v 15:00 hodin. Návštěvníci akce, na které si mohou i zazpívat ukrajinskou lidovku, budou moci z Karlových Varů poslat prostřednictvím youtube i demonstrujícím v ulicích Kyjeva vzkaz: Myslíme na vás a držíme vám palce. "Věřím, že stojí za to najít si pár minut a podpořit snahu lidí, kteří chtějí žít ve společenství svobodných zemí, jakým Evropská unie je. Můžeme tak po letech i symbolicky poděkovat všem, kdo podporovali náš vstup do Unie a přáli i nám život v dobré společnosti, do které jsme se dostali," uvedl za organizátory Josef Šorfa z občanského sdružení Život a Prosperita.

 
Jiří Kotek z téhož sdružení doplnil: Cítíme potřebu vyjádřit solidaritu pro Ukrajinu, které hrozí reálné nebezpečí, jako v nedávné době Čečně či Gruzii. V Ukrajině se dnes rozhoduje o její pro východní či pro Evropské budoucnosti. Apelujeme na všechny obyvatele Ukrajiny, aby o své budoucnosti jednali v klidu a míru, bez násilí. Zveme všechny solidární spoluobčany a Ukrajince z Karlovarska, aby v neděli přišli vyjádřit .

12.12.2013 Josef Šorfa a ARL
svojí solidaritu."

Kontakt: Josef Šorfa

 
ON LINE video přenos z Majdanu v Kyjevě:
http://www.ustream.tv/channel/euromajdan

 https://www.facebook.com/events/185925884940755/?context=create&ref=2&ref_dashboard_filter=upcoming

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace