Zadání diplomových/bakalářských prací pro studenty Východoevropského semináře

Vážené studentky, vážení studenti, do 30. dubna 2010 je nezbytné odevzdat zadání diplomových/bakalářských prací na sekretariát ÚSVS, z důvodů náročného administrativního zpracování.

Zadání diplomových/bakalářských prací pro studenty Jihovýchodoevropského a Východoevropského semináře

Vážené studentky, vážení studenti, do 30. dubna 2010 je nezbytné odevzdat zadání diplomových/bakalářských prací na sekretariát ÚSVS, z důvodů náročného administrativního zpracování.

Zadání jsou povinni vypracovat v součinnosti s vedoucím DP/BP jednak všichni studenti 1. ročníku NMgr. a 2. ročníku Bc. studia v prezenční a kombinované formě, jednak Ti, kteří loni z různých důvodů opomněli.

Studenti doručí zadání na příslušný sekretariát na předepsaném tiskopise a ve třech originálech s podpisem vedoucího DP/BP. Během října a listopadu 2010 si vyzvednou schválené zadání na studijním oddělení u Terezy Honkové, dveře č. 126. 

Vzhledem k tomu, že zadání DP/BP se chápe jako nedílná součást obhajoby DP/BP, studenti, jež ho neodevzdají, nemohou skládat SZZK/BZK.

 

http://usvs.cis.cz/index.php?sekce=aktuality/110/

 

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace