Kurz zaměřený na téma mezikulturního vzdělávání ... 14.5.2010

Kurz je součástí projektu MKV jinak, který navazuje na nejnovější didaktické příručky vzdělávacího programu Varianty „Než začneme s multikulturní výchovou

14.5.2010 00:00 - 15.5.2010 23:59 | Svatý Jan pod Skalou (Ekocentrum Kavyl)

Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni zve na kurz zaměřený na interkulturní vzdělávání s osobnostním přístupem nazvaný „Dvakrát měř, jednou řež" aneb co s průřezovým tématem MKV?

 Kurz se koná ve dnech 14. a 15. května 2010.

Kurz je součástí projektu MKV jinak, který navazuje na nejnovější didaktické příručky vzdělávacího programu Varianty „Než začneme s multikulturní výchovou" a „Dvakrát měř a jednou řež". Během kurzu se budou lektoři věnovat reflexi psycho-sociokulturní zátěže v pedagogické praxi a dále představí možnosti, jak v hodinách pracovat na základě osobnostního přístupu k multikulturní výchově. Kurz povedou lektoři: Mgr. Markéta Hajská, Mgr. Pavel Košák, Mgr. Tomáš Nikolai, Mgr. Adéla Lábusová a Bc. Tomáš Habart.

 

Kurz je určen pro pedagogy 2. stupně základních škol či středních škol. Kapacita je 20 účastníků.

 

Veškeré náklady na kurz, včetně ubytování a stravování, jsou financovány z prostředků MŠMT ČR. Účastníci si hradí z vlastních zdrojů pouze náklady na dopravu.

 Místo:

Svatý Jan pod Skalou, Ekocentrum Kavyl

 

Kontaktní osoba:

Markéta Hajská
Tel.:  +420 222 350 817       

marketa.hajska@clovekvtisni.cz

www: www.varianty.cz

pořadatel: Vzdělávací program Varianty společnosti Člověk v tísni

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace