Klíče pro život

Klíče pro život - projekt zaměřený na rozvoj vzdělávacích programů pro děti a mládež v oblasti multikulturality

17. září 2010

Klíče pro život - projekt zaměřený na rozvoj vzdělávacích programů pro děti a mládež v oblasti multikulturality

Projekt nabízí podporu při sestavování vzdělávacích programů s ústředním tématem multikulturality, pro děti od 3 do 18 let, počínaje bezplatným akreditovaným vzděláváním (MŠMT), až po pomoc při tvorbě samotného programu. Cílem kurzu je odborná i metodická průprava odborné veřejnosti pro tvorbu a realizaci kvalitních vzdělávacích programů pro děti a mládež v oblasti multikulturality a jejich schopnost zpracovat své vzdělávací programy formou projektu.

Rádi bychom Vaší organizaci nabídli možnost účasti v tomto projektu, která by spočívala v bezplatném absolvování základního kurzu - 2+1 dny školení (24 hodin) + e-learningový program v rozsahu 42 hodin. Během kurzu byste získali základní informace o tématu multikulturality, možnostech a metodikách při sestavování vzdělávacích programů pro děti a mládež a vytvořili byste si vlastní nový či inovovaný vzdělávací projekt. Dále nabízíme možnost následných bezplatných konzultací po dobu pilotní realizace Vašeho vzdělávacího programu.

Z každého regionu se našeho projektu může účastnit 7 organizací. Termín prvního dvoudenního školení pro hl. m. Prahu a Středočeský kraj je 5. a 6. října 2010.

Informace o kurzu:

Celková hodinová dotace kurzu:
24 výukových hodin kurzu (2 + 1 den) + 42 výukových hodin v rámci e-learningového vzdělávání.

Lektoři: MUDr. Jiří Ježek - problematika multikulturality, projektové myšlení, struktura projektu. Mgr. Denisa Dohányosová - metodika projektu Klíče pro život a metodika tvorby vzdělávacího programu.

Koordinátor (organizace školení a info): Irena Peková, AGNES o.s., Jelení 15/196, Praha 1
                                                         tel. 605 232 140 , pekova@agnes.cz

 

 Více o celém projektu „Klíče pro život":

http://www.nidm.cz/projekty/realizace-projektu/klice-pro-zivot/

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace