Porohy 13-14/2011

Prezident Světového kongresu Ukrajinců Jevhen Čolij: z návštěvy ČR mám skvělý pocit

Připravujeme se na 20. výročí nezávislosti Ukrajiny. Spisovatel Žadan byl v „Literárkách". Děti z dětského domova navštívily Ukrajinu. V Hradci Králové se rekonstruuje dřevěný kostelík.

Lvovský spisovatel Jurij Vynnyčuk bavil pražské publikum. Ukrajinec ze Zlína vypráví svůj příběh. Jurij Vynnyčuk vypráví o mystifikaci v interview O.Servruka. Kyrylo Kožumjaka má vlastní pohled na „Nezávislost".

Komisař Füle navštívil Kyjev. Zakarpatští policajti „dojí" turisty. České turistické centrum v Bachčisaraji. Exkluzivní interview prezidenta Světového kongresu Ukrajinců Jevena Čolije po návštěvě Rumunska, Maďarska a Česka.

Řidiči a průvodci budou kontrolovat osobní dokumenty na mezinárodních linkách. Vízové „záležitosti" jsou stále složitější. Kaleidoskop přináší informaci o konci tiskoviny Naše Žyttja na Slovensku.

Nová kniha o Česku v ukrajinském překladu. Taras Muraško píše o slovenské knize roku 2008. Očekáváme soutěž Miss cizinka. Závěrem odpočinková témata...  
 

Příjemné čtení přeje Rada UIČR

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace