Febiofest: Nový svět ... 23.,24., a 25.3. v CineStar Anděl v Praze

20.3.2017 Bělorusku Žannu, Afghánce Azzama a Ukrajinku Wieru spojuje nejen status imigranta v Polskuvaršavského bulváru Nový svět..

ale i odhodlání bojovat za uplatnění, osobní svobodu a vlastní identitu pod nikdy nehasnoucími světly. Povídkový film mladých režisérů s nečekanou otevřeností zkoumá v katolickém Polsku tabuizovaná témata homosexuality, svobodného mateřství, feminismu a trans rodičovství.

Režie: Elżbieta Benkowska, Michał Wawrzecki , Łukasz Ostalski
Hrají: Olga Kavalay-Aksyonova, Julian Świeżewski, Dariusz Majchrzak, Hassan Akkouch, Irena Melcer, Karina Minaeva, Żora Leszczenko, Stanislav Boklan

23.03.2017 / 16:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls     
24.03.2017 / 16:00 Praha |CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls     
25.03.2017 / 22:30 Praha |CineStar Praha Anděl, #4, iBoys/iGirls    

24. ročník Mezinárodního filmového festivalu Praha, který přináší v širokém záběru to nejlepší a nejnovější z celého světa, kvalitní projekce a slavné hosty. Přitahuje každý rok početnější publikum všech věkových kategorií a vzbuzuje zájem domácí kritiky a tisku, stejně jako místních distributorů.

Febiofest, situovaný do multiplexu Cinestar Anděl na pražském Smíchově, garantuje ve všech 12 kinosálech výjimečnou technickou kvalitu promítání pro všechny formáty, stejně jako dokonalé pohodlí pro festivalové diváky. Navíc nabízí bohatý doprovodný program.

Více na http://www.febiofest.cz/cs/filmy/novy-svet-590

 

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace