Diskuzní snídaně - Zaměstnávání cizinců ... 13. dubna 8:30-10:30hod

- základní principy zaměstnávání cizinců

Přijměte pozvání na diskuzní snídani, jejímž cílem je nastínit základní principy zaměstnávání cizinců a odpovědět na dotazy účastníků. 

V ceně je zahrnuta prezentace pro účastníky a bohatá snídaně v příjemném prostředí hotelu ALWYN.

Hotel ALWYN, Vítkova 26/151, Praha 8 - Karlín

Časový harmonogram kurzu 
08.00 - 08.15 Prezence účastníků

08.00 - 08.30 Snídaně

08.30 - 10.30 Diskuze s odborníkem

13. dubna 2017 (08:30 - 10:30 hod.)

Určeno pro: Personalistům, manažerům a podnikovým právníkům, kteří se zabývají problematikou v oblasti lidských zdrojů a zaměstnávání zaměstnanců ze zahraničí.

Rozsah a náplň

Úvod do problematiky včetně aktuálních informací o stavu schvalování novely zákona o pobytu cizinců
Základní informace o zaměstnávání občanů EU
Základní informace o zaměstnávání cizinců z tzv. třetích států
Diskuze nad otázky účastníků

Poznámka: Seminář není zaměřen na daňové otázky a obecné otázky sociálního a zdravotního pojištění, včetně některých specifických otázek (odborná způsobilost u lékařských povolání či grantové dohody a další podmínky u výzkumných pracovníků).

Mgr. Matěj Daněk
Matěj Daněk vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, na níž získal v roce 2006 titul Magistr. V letech 2002-2006 působil v advokátní kanceláři Procházka Randl Kubr (dnes PRK Partners) jako právní asistent, v následujících třech letech jako advokátní koncipient.V roce 2007 absolvoval stáž v Centrální kanceláři Ius Laboris v Bruselu. Od roku 2009 až dosud je advokátem PRK Partners. Vedle otázek pracovního práva, se zaměřuje na právní poradenství v oblasti práva pobytu cizinců zejména v rámci mezinárodních relokačních programů a pobytů zahraničních manažerů a statutárních orgánů na území České republiky. V rámci svého zaměření vede odborné semináře a publikuje odborné články. Matěj Daněk je členem České advokátní komory, CzELA (Czech Employment Lawyers Association), AKV (Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů) a EELA (European Employment Lawyers Association).

Info na http://otideavzdelavani.cz/kurz/diskuzni-snidane-zamestnavani-cizincu/1287/#.WNtpzoVOKUm

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace