Aktuality

Čeští a slovenští kriminalisté pátrají po totožnosti utonulého muže, mohlo by se jednat o rusky hovořícího člověka,

zahraničního dělníka nebo turistu.

FOTO: POLICIE ČR
DATUM UDÁLOSTI: 6. ČERVEN 2019
 PUBLIKOVÁNO: 17. 06. 2019

Kriminalisté z Hodonína ve spolupráci s policisty ze slovenské Senice pátrají po totožnosti neznámého mrtvého muže.

Jeho tělo bylo nalezeno 6. června v řece Morava u slovenského města Holíč. Mělo by se jednat o muže středního věku, vysokého 171 cm a váhy 65 kg. Na nohou má vytetovány nápisy v azbuce „им нада отдыхать“ a „они устать…“. Na levém předloktí a levém zápěstí má vytetovmána znaménka plus a mínus.

Muž byl nalezen tmavých trenýrkách a v tričku s nápisem „Street wars“ s tištěnými obrázky šesti postaviček. Je pravděpodobné, že se jednalo o rusky hovořícího muže, který se měl před utonutím pohybovat na českém břehu poblíž Hodonína. Může se jednat o zahraničního dělníka nebo turistu.

 Muž neměl žádné dokumenty a osobní věci, podle kterých by mohl být identifikován. Policie žádá veřejnost, aby pomohla s jeho identifikací. Pokud víte, kdo by to mohl být, dejte policii vědět přes linku 158.

 por. Bc. Petr Zámečník, Policie ČR

Zdroj,autor, foto: http://tydenikpolicie.cz/cesti-a-slovensti-kriminaliste-patraji-po-totoznosti-utonuleho-muze-mohlo-by-se-jednat-o-rusky-hovoriciho-cloveka/?fbclid=IwAR1BVwtOZwj7JDcsJF27qA09WZUyLX_nHmYLX5SHvCHidwNqSH9wte-c404

 

Zpět

Unian

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace